mapa
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Vysokorychlostní internet v naší obci - 250Mb/s

Vysokorychlostní internet v naší obci - 250Mb/sDovolujeme si oznámit obyvatelům obce Světí,  že již přes rok je v určitých částech naší obce dostupné vysokorychlostní připojení  k internetu  250Mb/s.  

 

 Společnost CETIN a.s. úspěšně v minulosti dokončila částečnou modernizaci pevné telekomunikační sítě a občané naší obce tak mohou na svých přípojkách využít navýšené rychlosti připojení až 250 Mb/s (konkrétní rychlost závisí na vzdálenosti rezidentního objektu od rDSLAMu – umístěného na hřišti u kostela).

 

Pokud máte zájem o zřízení jakékoliv služby na adrese vašeho bydliště,  kontaktujte svého poskytovatele služeb.  Dovolujeme si Vás upozornit,  že sdružováním více služeb  (TV+Internet+mobilní tarify) dochází ke značné úspoře finančních  prostředků a zlevnění jednotlivých služeb.

 

Více informací naleznete na adrese  https://zrychlujemecesko.cz/ kde si můžete ověřit i rychlost na Vaší adrese.